Návštěva partnerů Erasmus v České republice

23. května 2016 v 16:56 | Mgr. Vendula RulcováVe dnech 9.5.-14.5. 2016 se na naši rodnou Hanou sjela skupina žáků a kantorů ze Španělska, Rumunska, Itálie a Turecka. Za Českou republiku se projektu zúčastnily žákyně VM1, GOM1 a AKČ2 a za učitelský sbor Mgr. Vendula Rulcová, Mgr. Jiří Žižlavský a Mgr. Kateřina Skladaná. Týdenní návštěva probíhala v rámci projektu:

"Lets say STOP! Gender discrimination in education."

Během návštěvy žáci absolvovali workshop výroby masek, sehráli loutkové představení na motivy hry Dívčí válka, navštívili radnici a významné olomoucké památky a poznali Olomouc z raftu.

Do programu také náležely výlety do Lednicko- valtického areálu, kde všem vyrazila dech krása místního zámku, skleníků a minaretu. Poslední výlet patřil Ostravě, kam jsme zavítali, abychom si vyzkoušeli technické i netechnické přístroje v místním Světu techniky a navštívili železárenský areál ve Vítkovicích. Program byl nabitý a účastníci spokojení. Obzvláště ocenili českou kuchyni a naši vyhlášenou pohostinnost. Navázala se nová přátelství a procvičila se angličtina. Takže se těšíme naviděnou v Itálii a Turecku.

https://www.youtube.com/watch?v=WWao0HoKQ74
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama